Antonio Cassano jahib kättemaksu

(1)

01.07.2012  |  18:39  |  EM2012 play-off


Foto: corriereadriatico.itAntonio Cassano ei suutnud Madridi Realis läbi lüüa, kuid ta tahab täna näidata, et Madridi klubi ei hinnanud tema talenti piisavalt kõrgelt.

Cassano kuulus Madridi klubi ridadesse 2006/2007 hooajal, kuid naases juba järgmisel hooajal Sampdoria kaudu Itaaliasse.

Tema mälestused Madridi perioodist ei ole meeldivad ning intervjuus ESPN'iga lausus ta: "Oleks hea hispaanlastele kätte maksta. Madridi Realis ei läinud asjad minu jaoks hästi. Nad ütlesid, et ma olen paks ning nad ei hinnanud mu talenti. Ma tahan pühapäeval näidata, mida suudan."

Cassano suhtumine tekitas talle karjääri esimeses pooles palju probleeme ja vaenlasi. Tol ajal Madridi Reali direktorina töötanud Jorge Valdano ei kahetse otsust Cassano minema saata.

"Cassano ei suutnud näidata sellist professionaalsust mida Madridi Reali esindamine nõuab. Selles klubis on konkurents nii kõva, et sa saad enda tõestamiseks ainult ühe hooaja. Teisel hooajal enam vigu parandada ei saa, sest selleks ajaks on sind minema saadetud," lausus Valdano enne tänast finaali.

Itaalias vaadatakse Cassanot raisku läinud talendina, kuid vähemalt hilisteks 20-ndateks on Cassano enda käitumist muuta suutnud. Kuigi temast pole saanud nii säravat mängijat, kui 10 aasta eest oodati, on ta siiski Itaalia koondise jaoks küllaltki asendamatu.


Autor: Tanel Tursk

Kommentaarid
sitakott
01.07.2012, 20:33
oledki paks, värdjas kõõlus
Kommentaari lisamine
Nimi
Kommentaar
Viimased uudised