Balotelli oleks äärepealt Barcaga liitunud

(0)

01.07.2012  |  16:44  |  EM2012 play-off


Foto: mariobalotelli.itEnne tänast finaali on Hispaania kui ka Itaalia meedia üsna põhjalikult Mario Balotelli edulugu kajastanud ja toonud välja detaile sellest, kuidas Balotelli enne Interiga liitumist Barcelona akadeemias testimisel käis.

Hispaania ajaleht El Mundo Deportivo avaldas enne finaali artikli, kus väideti, et lausa 11 täna Hispaania ja Itaalia koosseisu kuuluvatest mängijatest võib lugeda La Masia kasvandikeks, vahendab Goal.com.

Kuigi sellel väitel on tõepõhi all, siis mõned päevad Barcelonas viibinud Balotellit ilmselt La Masia produktiks pidada ei saa.

16-aastaselt käis Itaalia Serie C klubi Lumezzane ridadesse kuulunud Balotelli nende juures testimisel, kuid lepingu sõlmimiseni asi ei jõudnud.

Põhjuseks polnud siiski see, et Balotelli piisavalt hea polnud.

"Mario mängis imeliselt hästi ja lõi viis väravat," meenutas Jose Ramon Alexanko, kes treenis Barcelona noortetiimi, kelle ridades Balotelli end näitas. "Ta oli piisavalt hea ja me oleks võinud ta palgata. Jah, Mario oli korralik karakter, aga segama hakkas hoopis see, et tehinguga oli seotud mitmed agendid ja lõpuks muutus selle teostamine võimatuks."

Mõne päeva jooksul jõudis Balotelli mitme Barcelona noortetiimi mängijaga tuttavaks saada ning oma koduleheküljel on Super Mario avaldanud pildi, millel ta on koos Thiago Alcantaraga, kes napilt Hispaania EM-koondisest välja jäi.

Vaata pilte Balotelli lühikesest ajast Barcelonas siit!


Autor: Tanel Tursk

Kommentaarid
Kommentaarid puuduvad, ole esimene!
Kommentaari lisamine
Nimi
Kommentaar
Viimased uudised