Capello kahetseb EMist loobumist

(0)

13.06.2012  |  15:47  |  EM2012


Foto: eplzone.netEndine Inglismaa koondise peatreener Fabio Capello kahetseb koondise tüüri juurde mittejäämist, vahendab ESPN Soccernet.

Capello oli Inglismaa koondise juhendamisel küllaltki edukas, juhtides nad kindlakäeliselt 2010. aasta maailmameistrivõistlustele ja läbides ka sellesuvise Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooni mängeldes.

Kehv esinemine kaks aastat tagasi ning John Terry tegemised viisid aga Capello selle aasta veebruaris lõpuks tagasiastumiseni. Tema järel tüüri võtnud Roy Hodgson ei teinud Capello koosseisus suuri muudatusi ning on peamiselt samadele mängijatele toetudes EMi alustanud viigiga Prantsusmaa vastu.

"Kui mängijad Prantsusmaa vastu väljakule jooksid, oli see emotsionaalne - ma tundsin seda," lausus Capello, "Inglismaa on osa minust. See töö oli väljakutsuv, võimalus võita midagi peale nii pikka pausi."

"See on minu meeskond. Nad jõudsid finaalturniirile minu käe all ja tunnen neid hästi. Seda on raske aktsepteerida, kuid mis juhtus, see juhtus. Inglismaa on mu südames."


Autor: Ivar Lepik

Kommentaarid
Kommentaarid puuduvad, ole esimene!
Kommentaari lisamine
Nimi
Kommentaar
Viimased uudised