Ševtšenko: EM oli kordaminek

(1)

03.07.2012  |  15:47  |  EM2012


Foto: le12ejoueur.caAndrei Ševtšenko arvas, et 2012. aasta EM oli Ukraina jaoks kordaminek ning seda vaatamata sellele, et ise alagrupis välja kukuti.

"Euro 2012 oli kindlasti Ukraina jaoks edulugu," lausus Ukraina koondise ainsad väravad löönud kogenud ründaja Kickerile.

Ta jätkas: "See oli meie esimene EM. Kuigi me ei jõudnud veerandfinaali, on Ukraina riigina võitnud. Me andsime Ukraina 48 miljonile elanikule tunde, mida nad varem tundnud pole. See oli inimeste jaoks midagi uut ja ma arvan, et see oli imeline. Tegu oli ajalolise hetkega."

"Võit Rootsi vastu oli midagi enamat, kui lihtsalt jalgpallimäng. See tähendas midagi riigi kui terviku jaoks. Need ei pruukinud olla minu karjääri tähtsaimad väravad, aga mitte ükski värav pole mulle varem nii palju tähendanud," lõpetas ta.


Autor: Tanel Tursk

Kommentaarid
guus hiddinkit
03.07.2012, 16:21
jah ,ma ise olen selle tunnistaja kui olin ainsa Rootsi fännina vist jäänud fänni tsooni spessial jalkat jälgima suurelt ekraanilt ja kui olime ka rootsi koondisega juhtima läinud,oli selge teadmine ,et sellega see ei läpe veel rootsile hästi:D Oi seda pidu kui olin näinud selle rahva vöitu rootsi üle seal väljkul:)selle pärast ma sinna tahtsingi minna aga lootsin viiki näha;) fotosid sellest vöite näha minu facebook is;)
Kommentaari lisamine
Nimi
Kommentaar
Viimased uudised