Wenger: Hispaania kardab rünnata

(0)

01.07.2012  |  16:23  |  EM2012 play-off


Foto: iSport.czArsene Wenger arvab enne tänast finaali Hispaania ja Itaalia vahel, et Hispaania on oma filosoofiat muutnud ning keskendub ründamise asemel tulemuse hoidmisele.

Hispaania on tänavusel turniiril saanud kriitikat, sest nad ei ole väga agressiivselt rünnanud ja eelistavad rahulikult keskväljal palli veeretada. Londoni Arsenali juhendaja Wenger on selle kriitikaga päri.

"Oma edu aastatel on nad alati sama filosoofiat hoidnud. See on baseerunud palli hoidmisel. Kuigi nad ei löö palju väravaid, on nad pallivaldamise meistrid. Nad on tehniliselt maailma parimad ning ma austan nende tehtut," kirjutas Wenger oma Eurospordi kolumnis.

"Aga," lisas prantslane. "Nad on oma filosoofiat muutnud ning teinud sellest midagi negatiivset. Algselt tahtsid nad palli selleks, et rünnata ja mängu võita. Praegu paistab nende esimene eesmärk olema kaotuse vältimine."

Ta jätkas: "Nad on muutunud konservatiivseks ning nad ei anna sulle palli, sest nad ei taha, et sa võimaluseni jõuaks. Selline mulje on mulle EM-ilt jäänud."

Finaali favoriidiks peab Wenger siiski hispaanlasi.

"Ma eeldan, et nad on füüsiliselt värskemad. Kuigi Itaalia ei pidanud poolfinaalis lisaaega mängima, võib kolmas mäng nädala jooksul nendele raskeks osutuda," põhjendas ta end.


Autor: Tanel Tursk

Kommentaarid
Kommentaarid puuduvad, ole esimene!
Kommentaari lisamine
Nimi
Kommentaar
Viimased uudised