Xavi: me olime selgelt paremad

(6)

02.07.2012  |  01:39  |  EM2012 play-off


Foto: soccer-magazine.comHispaania mängijad olid pärast finaalivõitu Itaalia üle loomulikult väga ülevas meeleolus ning poolkaitsja Xavi arvates olid nad väärikad võitjad.

"Me olime Itaaliast paremad. See oli ilmselt turniiri parim mäng. Me oleme väga õnnelikud. See pakub rõõmu kogu riigile. Väärisime seda võitu ja nüüd peame oma edu nautima. Me oleme ajalugu teinud," lausus kaks väravasöötu andnud Xavi.

Hispaania teise värava löönud Jordi Alba lisas: "Minu tiimikaaslased on juba varem ajalugu teinud, aga minu jaoks oli see esimene EM. Ma olen väga õnnelik ja ei suuda uskuda, et see kõik on juhtunud. Ma olen selle võidu üle väga õnnelik."

Väravavahi Iker Casillase arvates on Hispaania edu taga aastate pikkune töö.

Ta lausus: "Ma ei tea, mis on meie edu täpsed põhjused. Asi on talendis ning aastate pikkuses raskes töös. Selles on oma osa ka mitmetel inimestel, kes on aastaid noortekoondiseid treeninud. See on Hispaania jalgpalli ajaloo kauneim hetk."

"Itaalia oli väsinud meie mängustiili tõttu. Me suutsime kolmanda väravaga mängu ära tappa. Me tegime millegi raske väga lihtsaks. Finaali 4:0 võita pole kõige lihtsam," lisas Casillas.


Autor: Tanel Tursk

Kommentaarid
Ambroso
02.07.2012, 01:47
Yep, olete tõesti selgelt paremad.....11 10 vastu mängides + vastasel 0 vahetust olles
ss
02.07.2012, 01:54
Ja vingujad on platsis. Hahahaha! Enne vähemusse jäämist oli juba mäng tehtud.
Arsenal fän
02.07.2012, 10:59
Väga sümpaatne mäng Hispaania poolt. Mul olid omad kahtlused , kas nad hakkavad jälle hullult tika-takkatama , aga ei väga ilus ja loominguline jalgpall terve 90+m. Aga Itaalia ees ka müts maha jõudsid finaali ja oleks loodnud , et oleks andnud hea mängu vastu hispaaniale , aga seekord jäi natukene puudu, aga noh pole hullu
Mõlema ees müts maha ja eriti Hispaania 3suurturniiri järjest võita , väga kõva. Jään ootama 2014 aasta MM-I tahaks näha kas seal on Hispaaniale vastast. Arvatavasti braz ja arg väga suured ohustajad ja siis germany,netherlands ja vb ka england(aga ei usu viimasesse).
to ss
02.07.2012, 12:53
Enne vähemusse jäämist üritati palju. Itaalia oli lähedal väravale. Väga raske on vähemusest lüüa 2 väravat
idikas
02.07.2012, 14:05
kes selles süüdi on, et itaalia vähemusse jäi? mida oleks pidand hispaanlased tegema, kui itaalia oli vähemusse jäänud?
Iker
02.07.2012, 14:16
Jajah, krdi makaroni sööjad otsite ainult põhjusi ja vabandusi, et kaela saite. Saite nii suhkamisse, et paha hakkab .. Buffon korjas oma aasta varu väravast välja ;). Ei salga Itaaliat, aga Hispaania on ja jääb Euroopa parimaks. 2 aasta pärast näeme kas ka maailma parimaks tiimiks. Hispaania juhtis juba 2:0 selleks ajaks kui Motta vigastada sai. Seega mäng oli juba otsustatud! Lõpus löödi veel viimased naelad kirstu!!!
Kommentaari lisamine
Nimi
Kommentaar
Viimased uudised